Forum nastolatka!

Piszemy o wszystkim||Wbijać!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-05-19 14:30:15

rychu2408

Administrator

12623229
Call me!
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Piosenka

Chciałbym prosić was o ocenienie mojego tekstu oraz napisać, co wam się w nim nie podoba, lub co można by było poprawić...


Właśnie ludzkie, o tym będę dzisiaj śpiewał, za oknami brud i szajs nienawiści widział. Nadzieję jednak nieraz miewał i choć spokojnie na kanapie sobie siedział, naprzeciwko pod szóstką ojciec dzieci w zamknięciu pod kłódką będzie trzymał, bo każdego w dupie miał. Idealną stworzyć rodzinę chciał. Nie może sobie poradzić, ma wszystkiego dość! Pijus głupi każdemu robi na złość. Na siedzeniu sobie siedzę, jadę jedynką i wierzę, że z przeznaczeniem się zmierzę, ludzie co robicie siedzicie i gnicie, bo gdy nachodzi mnie wena i nie jakaś ściema. O życiu wam na tym bicie zaśpiewam, w ręce mikrofon mam, choć nie jestem tutaj sam, bo przecież publiczność i kolegę mam
-Vego! Na scenę zaczynamy … mały plan mamy, aby opowiedzieć wam co życie może zapodać, do złotego kielicha codzienność wlać, nikt nie chciałby więcej dać. Tylko o miejsce na świecie miałby gnać.



To jest dopiero wersja początkowa ;D


Canabis, whisky, ananas, jeszcze będzie czas, by odpoczywać...

Offline

 

#2 2009-06-24 20:33:29

Rozczarowana;[

Nowy

Zarejestrowany: 2009-06-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Piosenka

Podoba mi sie ta piosenka...;] oby tak dalej...

Offline

 

#3 2009-06-24 20:59:51

rychu2408

Administrator

12623229
Call me!
Skąd: Gryfino
Zarejestrowany: 2009-05-04
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Piosenka

Przypomnienie!
Jeżeli jest to możliwe, proszę o wypełnianie danych personalnych, komunikatorów i tym podobnych. Poszukuję też osób znające przynajmniej podstawy programowania do założenia jak na razie nie wielkiego teamu... Wszystkie propozycję proszę wysyłać
na maila lub jednego z moich komunikatorów.

                                                                                                                                  Dziękuję


Canabis, whisky, ananas, jeszcze będzie czas, by odpoczywać...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kula.pun.pl www.hardcoreclan.pun.pl www.mrocznewieki.pun.pl www.arkusze.pun.pl www.gamegalacticfootbal.pun.pl